Manicure Tarnowskie Góry

Środowisko zewnętrzne takie jak słońce, deszcz czy mróz i wiatr, ale również i detergenty mają wpływ na stan dłoni. Manicure to podstawowa forma dbania o Nasze dłonie. Systematyczny manicure wzbogacony o dobrze dobrane zabiegi pielęgnacyjne gwarantuje satysfakcję, zadbany wygląd i zdrowe dłonie.

  • Delikatne usunięcie skórek oraz naskórka okalającego paznokieć
  • Skrócenie paznokci do jednakowej długości
  • Nadanie płytce paznokciowej odpowiedni kształt
  • Odżywienie/ utwardzenie płytki paznokcia
  • Nawilżenie/ odżywienie skóry dłoni

Manicure biologiczny

Podczas tego zabiegu nie posługujemy się metalowymi narzędziami. Skórki odsuwamy drewnianym patyczkiem i usuwamy przy pomocy preparatów do złuszczania skórek, paznokcie opracowujemy papierowym pilniczkiem, a na zakończenie zabiegu nakładamy oliwkę do skórek oraz krem do rąk. Można paznokcie pomalować odżywką lub lakierem do paznokci.

Manicure klasyczny

Do tego rodzaju zabiegu można używać metalowych narzędzi. Na początku
skracamy paznokcie na odpowiednią jednakową długość, jeśli na paznokciach jest lakier to zmywamy go zmywaczem do paznokci przed ich opiłowaniem, moczymy dłonie w ciepłej wodzie z dodatkiem preparatu zmiękczającego, odsuwamy skórki przy pomocy patyczka/metalowego kopytka oraz usunięciu skórek cążkami, malujemy paznokcie lakierem do paznokci, nakładamy krem i oliwkę do skórek.

Manicure frezarkowy

Jest to manicure który przeprowadzamy przy pomocy frezarki z dobranymi
odpowiednio frezami dzięki którym pięknie wyczyścimy wały paznokciowe oraz opracujemy i  usuniemy skórki. Ponad to przy użyciu odpowiedniego frezu możemy skrócić i nadać paznokciom odpowiedni kształt. Tego typu manicure jest bardzo pomocny jako etap przygotowania płytki pod stylizacje żelowe, akrylowe czy manicure hybrydowy. Każdej z nas zdarzyło się chodzić z odpryśniętym lakierem do paznokci, bo akurat miało to miejsce w najmniej oczekiwanym momencie. Teraz jest na to rada. Każda z Was może mieć teraz piękne i zadbane paznokcie. Jeżeli jesteś Kobietą ceniącą swój czas i prowadzisz intensywny tryb życia wystarczy wybrać jeden z poniższych zabiegów:

Manicure hybrydowy 

manicure idealny dla zapracowanych, ceniących sobie czas kobiet. Jest to
zabieg który często łączony jest z manicurem frezarkowym i polega na położeniu bazy, koloru i topu (każda warstwa utwardzana w lampie LED). Manicure hybrydowy trwa do 50 minut i trzyma się 2-3 tygodnie.

Stylizacja paznokci metodą żelową

Jest to metoda stylizacji paznokci która daje nieograniczone
możliwości, zachowując naturalny wygląd nawet przedłużanych paznokci. Dzięki różnorodności produktów stylizacje tego typu można zrobić nawet na naturalnych paznokci używając do tego produktów elastycznych a zarazem trwałych. Przy urazach sprężynuje jednak przy mocnym urazie
może pęknąć/ złamać się. Przedłużanie paznokci na formie wykonuje się produktami twardymi, aby broniły one Nasze naturalne paznokcie przed urazami. Produkty dobierane są indywidualnie oceniając potrzeby paznokcia jak i preferencje klienta.

Stylizacja paznokci akrylożelem

Akrylożel jest to produkt bardziej elastyczny jak akryl, a silniejszy niż
twardy żel. Nie twardnieje tak jak akryl – potrzebna jest do tego lampa LED/UV. Można stosować go zarówno na naturalnych paznokciach jak i do przedłużania. Podstawową i bardzo ważną ZALETĄ jest to, że nie występuje uczucie pieczenia.

Pozostałe usługi

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this